Sık Sorulan Sorular

QkidsMax 4-12 yaş çocukların Amerikalı ve Kanadalı eğitmenler eşliğinde İngilizce öğrendikleri eğitim platformudur.

QkidsMax butik sınıf sistemi aynı yaş ve seviyedeki çocukların maksimum 4 kişilik sınıflarda verilen eğitim sistemidir.

Eğitimler bilgisayar veya İpad üzerinden öğrenciler kendi evlerinden derslere bağlanarak gerçekleştirmektedi

Anasınıfı ve okul öncesi öğrencilerin velilerinin öğrencilerin yanlarında bulunmasını öneriyoruz.

QkidsMax uygulaması üzerinden ders öncesi alıştırmaları yapmanız ders öncesi hazırlık için yeterli olacaktır.Ders öncesi öğrencilerin dersin alıştırmalarını yapması faydalı olacaktır.

QkidsMax eğitimlerinden önce seviye tespit sınavı uygulanmakta ve öğrenciler kendi seviyelerine uygun derslere girmektedir.Öğrencilerin seviyeleri, sınıfları, yaşları eğitmenler tarafından görülmekte ve eğitmenler ona göre eğitim vermektedir.

Dersler belli bir müfredat dahilinde devam etmektedir ve her haftanın müfredatı ayrı olmaktadır.Müfredatın düzenli bir şekilde veli ve öğrenci tarafından takip edilmesi öğrencilerin başarılarını etkileyen en önemli kriterdir.

Her haftanın randevu sistemi pazartesi gece yarısı yenilenmektedir ve her bir ders saatinden 2 saat önce kapanmaktadır.Ders saatinden 2 saat öncesine kadar rezervasyon yapabilirsiniz.

Haftalık ders kredileri kullanılmadığı taktirde yanacaktır, her haftanın ders rezervasyonu kendi içerisinde olacağından dolayı o haftanın dersleri için rezervasyon yapmanız gereklidir.

Müfredatımız 4-12 yaşa özel olarak hazırlanmıştır ve okul müfredatına tamamiyle uygundur.

Müfredatımız Cambridge müfredatı olduğu için ket,pet sınavlarına hazırlanma için kullanabilirsiniz,ayrıca TOEFL primary speaking için de kullanabilirsiniz.

QkidsMax okulların kendi eğitim müfredatlarına dahil ettikleri programdır.Eğitim süresince gerçekleşmektedir. Öğrenciler kendi sınıfındaki öğrenciler ile birlikte ders almakatadır.

Derslerden yarım saat önce veli telefonuna SMS bildirimi yapmaktayız.

Paket alım işlemi yaptıktan sonra,QkidsMax uygulaması ve giriş bilgilerinizi mail adresinize gönderiyoruz.Uygulama üzerinden alıştırmaları ve derse giriş yapabilirsiniz.

Her derste aynı öğretmen gelme ihtimali düşük olsa da aynı öğretmen de gelebilir.

Ödeme işlemini veli profil sayfanızdan her bir öğrenci için ayrı olarak yapabilirsiniz.Sadece online ödeme sistemimiz mevcuttur.

Sistem olarak butik sınıf sistemi uygulamaktayız. Bu yüzden 15 günlük periyotlar ile sınıflar açmaktayız.Sınıflarda öğrenciler kendi seviyelerindeki öğrenciler ile birlikte oyunsal eğitimle ders alırlar.

Uygulamamız IPAD,Windows ve Macbook bilgisayarlarda çalışmaktadır. Uygulamanın çalışabilmesi için gerekli olan minimum gereksinimler nasıl çalışıyor sayfamızda yazılıdır.