Sık Sorulan Sorular

QkidsMax 4-12 yaş çocukların Amerikalı ve Kanadalı eğitmenler eşliğinde oyunsal eğitim ile İngilizce öğrendikleri eğitim platformudur.

QkidsMax; butik sınıf sistemi ile aynı yaş ve seviyedeki çocuklara maksimum 4 kişilik sınıflarda verilen eğitim sistemidir.

Eğitimler, öğrencilerin bilgisayar veya Ipad üzerinden evlerinden derslere bağlanması ile gerçekleştirilmektedir.

Anasınıfı ve okul öncesi öğrencilerin velilerinin gözetiminde derslere katılmasını öneriyoruz.

Qkids Interaktif alıştırma uygulaması üzerinden ders öncesi alıştırmaları yapmanız ders öncesi hazırlık için yeterli olacaktır. Alıştırmalar öğrencileri derse hazır hale getirecektir.

QkidsMax eğitimlerinden önce seviye tespit sınavı uygulanmakta ve öğrenciler kendi seviyelerine uygun derslere girmektedirler.Öğrencilerin seviyeleri, sınıfları, yaşları eğitmenler tarafından görülmekte ve eğitmenler ona göre eğitim vermektedir. Çocuğunuzun herhangi bir şekilde İngilizce altyapısının olmaması önem ifade etmemektedir.

Dersler belli bir müfredat dahilinde devam etmektedir. Müfredatın düzenli bir şekilde veli ve öğrenci tarafından takip edilmesi öğrencilerin başarılarını etkileyen en önemli kriterdir. Veli olarak derslere katılımlarını ve akademik süreçlerini paneliniz üzerinden takip edebilirsiniz.

Qkids çocuğunuzun seviyesine uygun olarak alternatif zaman dilimlerinde rezervasyon imkanı tanımaktadır. Ders saatinden 4 saat önce o güne ait rezervasyonu tamamlamalısınız.

Eğitim sistemimiz okullardaki gibi belli bir program dahilinde devam etmektedir. Aylık paket kapsamındaki krediler 30 gün içerisinde kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya devredilmez. Ekstra satın alınan canlı ders kredileri 1 yıl boyunca kullanılabilmektedir.

Paket iptal işleminizi veli paneli üzerinden yapabilirsiniz.

Müfredatımız 4-12 yaşa özel olarak hazırlanmıştır ve okul müfredatına tamamıyla uygundur.

Müfredatımız KET,PET sınavlarına çocuğunuzu hazırlamak için kullanabilirsiniz,ayrıca TOEFL Primary Speaking için de kullanabilirsiniz.

QkidsMax okulların kendi eğitim müfredatlarına dahil ettikleri programdır.Eğitim süresince gerçekleşmektedir. Öğrenciler Qkids öğrenme platformu ile sınıf içinde öğrendiklerini pekiştirirken Amerikalı öğretmenler ile konuşma imkanı bularak ingilizce seviyesini belirgin şekilde geliştirmektedir.

Derslerden yarım saat önce veli telefonuna SMS bildirimi yapmaktayız.

Paket alım işlemi yaptıktan sonra QkidsMax uygulaması ve giriş bilgilerinizi mail adresinize gönderiyoruz. QkidsMax uygulaması üzerinden alıştırmaları çözebilir ve canlı derslere katılabilirsiniz.

Qkids tüm dünyada en geniş sertifikalı öğretmen portföyüne sahip kurumdur ve çocukların farklı kişilerle deneyim yaşaması adına farklı öğretmenler tercih edilmektedir.

Ödeme işlemini veli profil sayfanızdan her bir öğrenci için ayrı olarak yapabilirsiniz. Sadece online ödeme sistemimiz mevcuttur.

Paket aktivasyonu ardından uygun olan ders saatine rezervasyon yapılarak öğrenci canlı derse katılabilir.